Aizsardzība un drošība Latvijā - Zemessardze un Jaunsardze.
56BALSIS

Edvarts Krusts

Zemgales vēlēšanu apgabals

Jelgava

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola

Idejas saturs

Latvijā NBS pašlaik ir tikai 5100 karavīru un tie ir tikai 0.25% no kopējā iedzīvotāju skaita. Tas ir ļoti maz! Jau skolā bērnam vajag mācīt savas tautas un valsts vēsturi un darīt visu iespējamo, kas valsts un skolotāju spēkos, lai bērni augtu veseli. Viņus vajag piesaistīt Jaunsardzei, lai nākotnē vismaz maza daļa no viņiem iestātos Zemessardzē. Jaunsargu instruktoriem vajag labāku atalgojumu, jo viņi audzina cilvēkus no kuriem ir atkarīga Latvijas nākotne. Zemessargiem vajag pildīt policejiskās funkcijas, lai valstī būtu kārtība, bet nevērsties pret tautu, jo tā būtu tautas un Zemessardzes konfrontācija un pastiprinātu tautas sķelšanos. Ja Zemessargs redz cilvēku, kurš nerīkojas saskaņā ar Satversmi, tad to vajag nodot policijai. Zemessardzes pamatuzdevums - aizsargāt tautu no iekšējiem naidniekiem un ārējiem naidniekiem. Ja Saeimas pieņemts likums nav saskaņā ar Satversmi, tad Zemessargam ir jācīnās pret attiecīgo likumu. Viņiem vajadzētu strādāt apsargu vietā. Katram Zemessargam mājās vajag ieroci un seifu, lai kara gadijumā uzreiz var karot, nevis iet uz bataljonu pēc ieroča. Tautai jāsaņemas!


Kas iegūs no idejas īstenošanas?

No idejas īstenošanas tauta iegūs fizisko un morālo drošību. Atjaunosies tās genofonds, jo visi kļūs veselīgāki! Cilvēki, kuri būtu Zemessardzē ar to pelnītu naudu, respektīvi, vajadzētu lielāku AM budžetu. Cilvēkiem būtu darbs. Tautai tā ir kā motivācijā attīstīt valsti un ekonomiku!


Atbildīgais par idejas realizāciju

Par idejas realizāciju būs atbildīga Aizsardzības ministrija, ekonomikas ministrija, veselības ministrija, iekšlietu ministrija, izglītības ministrija kā arī Jaunsardzes un informācijas centrs un Jaunsardzes departaments.


Kādi resursi, instrumenti nepieciešami idejas realizācijai?

Idejas realizācijai ir vajadzīgs prāts, stratēģija un nauda kā arī reklāmas un cilvēki.