Jauniešu Saeimas Prezidijs ar Valsts prezidentu pārrunā Latvijas jauniešu sabiedriskās un politiskās līdzdalības iespējas

6.Jauniešu Saeimas Prezidija locekļi otrdien, 18.oktobrī, tikās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu jauniešu sabiedriskās un politiskās darbības iespējas Latvijā.


Noskaidroti 6.Jauniešu Saeimas nākotnes politiķa titula ieguvēji

Piektdien, 29.aprīlī, noslēdzoties 6.Jauniešu Saeimai, noskaidroti nākotnes politiķa titula ieguvēji. Tie ir jaunieši, kuri, strādājot nozaru komisijās, izrādījuši īpaši aktīvu līdzdalību Jauniešu parlamenta deklarāciju projektu apspriešanā un pilnveidošanā. 


Saeima izsludina atmodas laikam veltītu radošo darbu konkursu jauniešiem

Dalies savas ģimenes atmiņās par mūsu valsts neatkarības atjaunošanu, piedaloties radošo darbu konkursā "Manas ģimenes stāsts par atmodas laiku"!


Rītdien sanāks 6.Jauniešu Saeima

Piektdien, 29.aprīlī, Saeimas namā pulcēsies 6.Jauniešu Saeima. Šajā dienā jaunieši no parlamenta tribīnes un nozaru komisijās diskutēs par sev svarīgiem jautājumiem, gūstot priekšstatu par deputātu ikdienas darbu. Jauniešu Saeimas darbs ir pietuvināts Latvijas parlamenta darbam – likumu izstrādes procesam komisijās un Saeimas sēdēs -, un to rītdien vadīs Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

 


Šo piektdien sanāks 6.Jauniešu Saeima

Šo piektdien, 29.aprīlī, sanāks 6.Jauniešu Saeima, un pirms pasākuma, apkopojot jauniešu iesniegtās idejas, ir sagatavoti četru deklarāciju projekti. Par tiem un arī iesniegtajiem priekšlikumiem jaunieši debatēs nozaru komisijās un Jauniešu Saeimas sēdēs, lai izstrādātu noslēguma dokumentus. 


Noskaidroti 6.Jauniešu Saeimas deputāti

Noslēdzoties 6.Jauniešu Saeimas vēlēšanām, 4.aprīlī noskaidroti 100 populārāko ideju autori, kuri šogad kļūs par Jauniešu Saeimas deputātiem. Lielākais balsu skaits, kas saņemts par kādu no pieteiktajām idejām, ir 959, bet par visām idejām kopumā virtuālajā vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv saņemtas 8529 balsis.


Piesakies par brīvprātīgo un iesaisties 6.Jauniešu Saeimas organizēšanā!

Ja esi bijušais Jauniešu Saeimas deputāts un vēlies dalīties savā pieredzē, piesakies par brīvprātīgo un iesaisties 6.Jauniešu Saeimas organizēšanā!

Pieteikties par brīvprātīgo var ikviens bijušais Jauniešu Saeimas deputāts, līdz 18.aprīlim aizpildot pieteikuma anketu un sūtot to uz e-pastu info@jauniesusaeima.lv.


Pieteikšanās Jauniešu Saeimai pagarināta līdz 29.martam

Latvijas jaunieši aicināti vēl līdz 29.martam kandidēt 6.Jauniešu Saeimas vēlēšanās, piesakot savu ideju par to, kas būtu maināms valstī un kā uzlabot Latvijas sabiedrības dzīvi. Pieteikties aicināts ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem, vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv reģistrējot savu dalību Jauniešu Saeimas vēlēšanām.


Vēl divas nedēļas atvērta pieteikšanās Jauniešu Saeimai

Vēl līdz 13.martam jaunieši aicināti kandidēt 6.Jauniešu Saeimas vēlēšanās, piesakot savu ideju par to, kas būtu maināms valstī un kā uzlabot Latvijas sabiedrības dzīvi. Līdz šim visvairāk ideju pieteikts izglītības un zinātnes, kā arī sabiedrības un cilvēktiesību jomā. Pieteikties aicināts ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem, vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv reģistrējot savu dalību Jauniešu Saeimas vēlēšanām.


Sākas pieteikšanās 6.Jauniešu Saeimas vēlēšanām

Jau sesto gadu jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti pieteikties virtuālajās vēlēšanās par iekļūšanu Jauniešu Saeimā. 100 jauniešiem no visas Latvijas 29.aprīlī būs iespēja diskutēt par sev svarīgiem jautājumiem, kā arī gūt priekšstatu, ko nozīmē būt deputātam. Jauniešu Saeimas darbs ir pietuvināts Latvijas parlamenta darbam – likumu izstrādes procesam komisijās un Saeimas sēdēs.