Dalībnieku sadalījums pa komisijām

Ņemot vērā 6.Jauniešu Saeimas dalībnieka norādīto komisiju prioritāti un iegūto balsu skaitu vēlēšanās, esam apkopojuši 6.Jauniešu Saeimas komisiju sastāvus.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
411 Anete Biķe Rīga 17
237 Egija Cēne Vecumnieku novads 18
114 Zigfrīds Rauls Maršavs Tukuma novads 16
87 Ernests Olders Alūksnes novads 15
76 Dāvids Brics Rīga 20
76 Linna Mazika Liepāja 15
71 Lauma Ločmele Jēkabpils 18
69 Rihards Lācis Alūksnes novads 16
68 Linda Tralle Līgatnes novads 15
67 Kerija Fedorenko Kandavas novads 18
65 Marta Elza Rubene Rīga 18
63 Matīss Navenickis Jēkabpils 15
55 Anete Bužoka Rīga 16
55 Megija Gintere☆ Daugavpils novads 17
53 Madara Ieva Šenkevica Auces novads 18
47 Reičela Pētersone Olaines novads 17
44 Laura Timko Aizkraukles novads 16
44 Zane Riekstiņa Rīga 20
44 Antra Bruņeniece Daugavpils novads 16
43 Amanda Nikola Daiga Rīga 16
37 Mareks Mateušs Rīga 16
36 Matīss Rihards Vilcāns Rīga 19
29 Dainis Rižkins Alūksnes novads 17
27 Eduards Gūtmanis Rīga 17
26 Juris Aleksejevs Rēzekne 19

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
237 Adriana Martinkevich Rīga 17
126 Ieva Strupa Vecumnieku novads 16
98 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 15
94 Artis Jaunkļaviņš Tukuma novads 18
56 Edvarts Krusts Jelgava 15
56 Sindija Armanoviča Siguldas novads 18
52 Jānis Šķirus Rīga 17
49 Kalvis Kaļva Cēsu novads 17
38 Ernests Riksis Kuldīgas novads 18
23 Guntars Veliks Daugavpils novads 16
22 Raimonds Reščenko Aglonas novads 19
22 Lelde Maija Līce Rīga 18
20 Juta Beitāne Kuldīgas novads 16
17 Edvarts Indārs Rīga 17
16 Egita Rizga Madonas novads 18
6 Mareks Ūdris Rīga 20
4 Vitalijs Saverda Rīga 20
2 Loreta Brauna Talsu novads 17
2 Karīna Palaoševa Rīga 18
2 Joren Dobkiewicz Daugavpils 15

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
419 Gints Jankovskis Rīga 17
418 Rendijs Kukainis Rīga 18
389 Kristiāna Ošupe Jūrmala 16
234 Amanda Zariņa Jaunpiebalgas novads 17
171 Luīze Sniedze Madonas novads 17
145 Emīlija Linda Mendelsone Rīga 17
131 Kirils Višnovs Liepāja 15
117 Lora Egle Dundagas novads 19
106 Olga Jasjuļaņeca Jelgava 19
103 Ksenija Ērgle Jelgava 18
97 Kristiāna Katkovska Tukuma novads 18
94 Paula Upelniece Rīga 18
94 Pavel Ananov Rīga 17
93 Egija Ungure Rīga 16
91 Sandra Grobina Daugavpils 15
84 Anastasija Ivanoviča Liepāja 16
83 Kerija Broka Raunas novads 16
78 Deniss Ovčarenko Rīga 17
74 Maksims Krutikovs Iecavas novads 15
70 Kristīne Apsēna Rīga 18
68 Justīne Širina Rēzekne 18
65 Jurģis Kalniņš Krimuldas novads 19
62 Valters Strods Rīga 19
61 Oskars Niks Mālnieks Rīga 20
53 Paula Kristiana Lace Siguldas novads 17

Eiropas lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
960 Natālija Knipše Rīga 17
241 Viktors Urkauskis Daugavpils 20
165 Monika Jansone Rīga 18
161 Vladislavs Černovs Rīga 17
42 Toms Plešs Valmiera 17
38 Anete Ozola Valmiera 19
37 Toms Lācis Rīga 19
36 Kārlis Didzis Pomerancis Priekules novads 18
35 Kristīne Lindberga Liepāja 19
32 Agate Meržvinska Rīga 17
27 Anna Cimoška Talsu novads 18
26 Žanis Sproģis Daugavpils 19
24 Markuss Druziks Rīga 19
24 Mārcis Jorens Rullis Valmiera 17
23 Veronika Shushpanova Rīga 17
21 Katrina Merzvinska Rīga 20
20 Monta Liepiņa Rīga 15
19 Pēteris Plakans Rīga 20
16 Laima Roķe Valmiera 18
15 Dace Diāna Bērziņa Saulkrastu novads 18
14 Ramona Striķe Siguldas novads 19
12 Sintija Germane Rīga 18
5 Kristīne Pēča Valmiera 19
4 Dāvis Šļumba Jelgava 19
3 Jānis Ādamsons Siguldas novads 18