Vēlēšanu rezultāti

Rīgas vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 960 Natālija Knipše Rīga 17
2. 419 Gints Jankovskis Rīga 17
3. 418 Rendijs Kukainis Rīga 18
4. 411 Anete Biķe Rīga 17
5. 237 Adriana Martinkevich Rīga 17
6. 165 Monika Jansone Rīga 18
7. 161 Vladislavs Černovs Rīga 17
8. 145 Emīlija Linda Mendelsone Rīga 17
9. 94 Paula Upelniece Rīga 18
10. 94 Pavel Ananov Rīga 17
11. 93 Egija Ungure Rīga 16
12. 78 Deniss Ovčarenko Rīga 17
13. 76 Dāvids Brics Rīga 20
14. 70 Kristīne Apsēna Rīga 18
15. 65 Marta Elza Rubene Rīga 18
16. 62 Valters Strods Rīga 19
17. 61 Oskars Niks Mālnieks Rīga 20
18. 55 Anete Bužoka Rīga 16
19. 52 Jānis Šķirus Rīga 17
20. 44 Zane Riekstiņa Rīga 20
21. 43 Amanda Nikola Daiga Rīga 16
22. 37 Mareks Mateušs Rīga 16
23. 37 Toms Lācis Rīga 19
24. 36 Matīss Rihards Vilcāns Rīga 19
25. 32 Agate Meržvinska Rīga 17
26. 27 Eduards Gūtmanis Rīga 17
27. 24 Markuss Druziks Rīga 19
28. 23 Veronika Shushpanova Rīga 17
29. 22 Lelde Maija Līce Rīga 18
30. 21 Katrina Merzvinska Rīga 20
31. 20 Monta Liepiņa Rīga 15
32. 19 Pēteris Plakans Rīga 20
33. 17 Edvarts Indārs Rīga 17
34. 12 Sintija Germane Rīga 18
35. 8 Vadims Rahmanovs Rīga 19
36. 6 Mareks Ūdris Rīga 20
37. 4 Vitalijs Saverda Rīga 20
38. 2 Karīna Palaoševa Rīga 18
39. 2 Anna Konovalova Rīga 19

Zemgales vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 237 Egija Cēne Vecumnieku novads 18
2. 211 Karīna Kuzmiča Bauskas novads 20
3. 126 Ieva Strupa Vecumnieku novads 16
4. 114 Zigfrīds Rauls Maršavs Tukuma novads 16
5. 106 Olga Jasjuļaņeca Jelgava 19
6. 103 Ksenija Ērgle Jelgava 18
7. 97 Kristiāna Katkovska Tukuma novads 18
8. 94 Artis Jaunkļaviņš Tukuma novads 18
9. 74 Maksims Krutikovs Iecavas novads 15
10. 71 Lauma Ločmele Jēkabpils 18
11. 67 Kerija Fedorenko Kandavas novads 18
12. 63 Matīss Navenickis Jēkabpils 15
13. 56 Edvarts Krusts Jelgava 15
14. 53 Madara Ieva Šenkevica Auces novads 18
15. 4 Dāvis Šļumba Jelgava 19

Latgales vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 241 Viktors Urkauskis Daugavpils 20
2. 91 Sandra Grobina Daugavpils 15
3. 68 Justīne Širina Rēzekne 18
4. 55 Megija Gintere☆ Daugavpils novads 17
5. 44 Antra Bruņeniece Daugavpils novads 16
6. 26 Juris Aleksejevs Rēzekne 19
7. 26 Žanis Sproģis Daugavpils 19
8. 23 Guntars Veliks Daugavpils novads 16
9. 22 Raimonds Reščenko Aglonas novads 19
10. 2 Joren Dobkiewicz Daugavpils 15

Kurzemes vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 131 Kirils Višnovs Liepāja 15
2. 117 Lora Egle Dundagas novads 19
3. 84 Anastasija Ivanoviča Liepāja 16
4. 76 Linna Mazika Liepāja 15
5. 38 Ernests Riksis Kuldīgas novads 18
6. 36 Kārlis Didzis Pomerancis Priekules novads 18
7. 35 Kristīne Lindberga Liepāja 19
8. 27 Anna Cimoška Talsu novads 18
9. 20 Juta Beitāne Kuldīgas novads 16
10. 2 Loreta Brauna Talsu novads 17
11. 2 Kaspars Podkalns Kuldīgas novads 20
12. 1 krista hūna Priekules novads 18

Vidzemes vēlēšanu apgabals

Nr. Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
1. 389 Kristiāna Ošupe Jūrmala 16
2. 234 Amanda Zariņa Jaunpiebalgas novads 17
3. 171 Luīze Sniedze Madonas novads 17
4. 98 Elza Luīze Ciganska Cēsu novads 15
5. 87 Ernests Olders Alūksnes novads 15
6. 83 Kerija Broka Raunas novads 16
7. 69 Rihards Lācis Alūksnes novads 16
8. 68 Linda Tralle Līgatnes novads 15
9. 65 Jurģis Kalniņš Krimuldas novads 19
10. 56 Sindija Armanoviča Siguldas novads 18
11. 53 Paula Kristiana Lace Siguldas novads 17
12. 49 Kalvis Kaļva Cēsu novads 17
13. 47 Reičela Pētersone Olaines novads 17
14. 44 Laura Timko Aizkraukles novads 16
15. 42 Toms Plešs Valmiera 17
16. 38 Anete Ozola Valmiera 19
17. 29 Dainis Rižkins Alūksnes novads 17
18. 24 Mārcis Jorens Rullis Valmiera 17
19. 16 Egita Rizga Madonas novads 18
20. 16 Laima Roķe Valmiera 18
21. 15 Dace Diāna Bērziņa Saulkrastu novads 18
22. 14 Ramona Striķe Siguldas novads 19
23. 5 Kristīne Pēča Valmiera 19
24. 3 Jānis Ādamsons Siguldas novads 18